CTI Dekoratif Beton Zemin ve Yüzey Kaplama Sistemleri
İdari Özet

“CTI, binlerce yıl önce betonun keşfinden beri piyasada var olan bir boşluğu doldurmayı, yani betonu bozulmalardan korumayı ve aynı zamanda düz, gri görünümünü iyileştirmeyi planlamaktadır. Concrete Technology Inc. bir ürün keşfetmiş ve bir montaj şirketi kurmak amacıyla haklarını satın almıştır.”

Misyon
 
CTI, ev sahiplerine beton için dekoratif ve koruyucu bir ürün sunar.   CTI, bu ürünü ve hizmeti diğer işletmelerin sunamayacağı veya sunmak istemedikleri bir seviyede sunmaktadır. CTI’nın misyonu, İnşaat piyasasında lider beton restorasyon ve yeniden kaplama şirketi haline gelmektir.
  

Şirket
 

CTI Amerika Birleşik Devletlerinde kurulmuş olup ev sahibine beton restorasyon ve yeniden kaplama ürünleri sunmaktadır. Bir S-İşletmedir. Merkez ofisleri Largo/Tampa, Florida da bulunmaktadır.

Ticaret

Concrete Technology  Inc. tarafından Largo, FL’de imal edilen bir beton yeniden kaplama ve restorasyon ürünleri serisi pazarlamakta, satmakta ve monte etmekteyiz.

 Şirketimiz Dalya Dış Tic. ve Teks. San. ve Ltd. Şti CTI işinde profesyonel hayatının başındadır, Concrete Technology Inc. işletmesinden Türkiye için Bayilik haklarını yeni satın almıştır.

 Ürün veya Hizmet

CTI beton için eksiksiz bir restorasyon ve dekoratif ürün serisini monte etmektedir. Ürün serileri CTI Hallmark System olarak bilinen akrilik modifiyeli bir çimento sisteminden meydana gelmektedir.  Bu ürün var olan, yapısal olarak sağlam bir beton yüzey üzerine püskürtülür ve fayans, arduaz, mermer vb. gibi endüstri standardı bir görünüme, renge ve dokuya sahip, gözeneksiz, bakımı kolay bir yüzey sunar.

Alternatif olarak CTI "Concrete Technology Inc." tarafından imal edilmiş eksiksiz bir epoksi ve urethane sızdırmazlık maddesi serisi sunmaktadır.  Bu kaplamalar alışveriş merkezi giriş yolları, ticari uygulamalar, galeriler vb. gibi yüksek trafik içeren alanlarda kullanılabilir. CTI ayrıca CTI Hallmark System ile araç yolu, bahçe avlusu, havuz kenarları, yürüyüş yolları ve diğer dış yüzeyler gibi alanlara uygulanabilecek ürünlerini evin hem iç mekanları hem de dış mekanları için sunmaktadır.  Ev içinde CTI Hallmark System mutfaklarda, bodrumlarda, set üstlerinde, duşlarda vb. uygulanabilir.

 

Günümüzde ürünümüz büyüme aşamasındadır. Bu ürünü, garaj zeminleri, market koridorları ve dökme mozaiğin zemin olarak kabul edildiği diğer alanlarda uygulanabilecek dekoratif bir küçük parça sistemini içeren ürün serimize taşımayı planlıyoruz.

 

Hizmetlerimizin sunumundaki kritik faktörler, bu ürün ile inşaat piyasasında ve bu alandaki muazzam genişlikte konut beton piyasasında ilk olabilmektir ve elementlerden kaynaklı bozulma nedeniyle her birkaç yılda bir betonun kazınması ve değiştirilmesine bir alternatif sunduğu için ürünümüz eşsiz bir üründür.  Ayrıca, ürünümüz betonun kazınması ve değiştirilmesi ile kıyaslandığında fiyat açısından son derece makuldür ve ürünümüz beton endüstrisinde duyulmamış bir 10 yıllık konut garantisi ile birlikte gelen uzun ömürlü bir son yüzey sunar.

 

  Düzenlemeler ve lisanslar  

CTI, tazyikli su ile beton yıkama ve yeniden sızdırmazlık sağlama endüstrisinde faaliyet göstermektedir. CTI, bu endüstride faaliyet göstermek için gerek duyulan lisans için yetkili makamlarla görüşmeler yapmış ve bu lisansı güvenceye almıştır.

 Eşsiz olma

Ürünümüzün eşsiz olması sahip olduğumuz başlıca avantajlarımızdan biri.  Ortalama bir ev sahibi, kötü bir betondan kurtulmak tek bir alternatif olduğunu düşünür; betonu kazımak ve zaten daha önce bozulmuş olan aynı ürün ile yeniden kaplamak.  CTI ürün serisi, sadece betonu bozucu unsurlardan uzun süreli olarak koruyarak çözüm bulmaz aynı zamanda CTI Sistemi uygulanmadan önce orijinal betonun restore edilmesini ve böylece betonun kazınma ihtiyacını ortadan kaldırarak eşsiz bir çözüm sunar. 

 Ayrıca, CTI Sistem ev sahibine müşterinin istediği gerçekçi bir fayans, kiremit, mermer, arduaz veya diğer görünümleri sunarak yeni beton üzerinde dahi dramatik bir gelişme olan bir görünüm sunar.

 

Tüm hakları saklıdır. © 2020 Dalya Dış Ticaret ve Tekstil San. Ltd. Şti.
Develop by GLOBALMESAJ